Povinnost instalovat pokladnu 2015

http://cz.healthymode.eu/drivelan-ultra-nejlepsi-a-nejucinnejsi-erekcni-pilulky/

Provozujeme obchod, ve kterém je obrat evidován pomocí pokladny. Zákazníci často chtějí platit za nakoupené zboží v cizí měně vždy v eurech. Je záznam o fiskální výši v cizí měně dodatečný?

Pohybující se s uměním. 111 odst. 1 písm. 3a bod 1 zákona o DPH, vedení evidence prostřednictvím registračních pokladen, poplatníci DPH jsou povinni vytisknout daňový doklad nebo fakturu za každý prodej a oba vystavit zákazníkovi tištěný doklad.

V § 10 odst. 1 bod 14 nařízení týkající se technických podmínek, i když v § 8. 1 § 14 nařízení o hotovost, která zahrnuje data, která by měla vidět fiskální účet, musíme nutně znamenat měnu, v níž je zaznamenán prodej, alespoň v plné výši hrubých tržeb.

Hlavní kritéria a technické podmínky, které jsou rejstříky ochotny splnit, jsou zaznamenány stejně jako v bodě 2 nařízení o technických podmínkách.

Proto ve vědomí § 14 odst. 1 písm. 1 tohoto zákona by měl mít program prodeje v obchodu mimo jiné \ t funkce: umožnění daňovému poplatníkovi změnit název měny, ve které je prodej zaznamenán, nebo jeho zkratku, a naprogramovat danou změnu předem zadáním času a času změny; zaznamenání data a času zahájení vedení evidence prodeje v jiné měně ve fiskálním povědomí, jakož i přepočet součtu hrubého objemu prodeje do cizích měn, výsledek přepočtu spolu s cenou a platbou musí být uveden na daňovém dokladu za fiskálním logem s uvedením měn ; přepočet musí být proveden s citlivostí nejméně šest desetinných míst a výsledek přepočtu musí být zaokrouhlen na dvě desetinná místa.

Kromě zkratky jmen cizích měn se používá označení polské polské banky.

Proto, pokud daňový poplatník má za cíl prodávat výrobky pro práci spotřebitelů, kteří platí poplatek v cizích měnách, pak v zásadě musí mít registrační pokladnu, vybavené pozici, která bude dávat přepočet kurzu.

Z formy, která byla ukázána v případě, lze odvodit, že poplatek za nakoupené zboží vytváří živého jedeného v eurech, kdy hodnota případu bude uvedena v zlotých. Nařízení, která provozují DPH, neupravují otázku, jaký směnný kurz musíme přiznat k přepočtu zlotého na euro.